Zúčastnili jsme se přehlídky prezentací

Křížem krážem naším krajem. Co si pod tím představit najdete zde.

Všenorská základní škola letos pořádala už 5. ročník nesoutěžní přehlídky, které se v pátek 27. dubna zúčastnily i dvě žákyně naší školy. 

Předem si připravily powerpointovou prezentaci podle zadaných kritérií, letos na téma související se stoletým trváním samostatného státu, a s ní seznámily plný sál posluchačů.

Zní to celkem jednoduše, ale holky musely vyhledat a roztřídit materiál, vytvořit prezentaci a doplnit ji průvodním slovem. Potom si nacvičily vystoupení, což znamená vyřešit mnoho drobností: především co říkat, jak  se střídat, kdy ve správný okamžik posunout prezentaci, ale také jak se tvářit a obléknout.

Obtížné bylo vyrovnat se s trémou před vystoupením – sál všenorské knihovny byl diváky nacpaný k prasknutí.

Martina a Nicole všechno zvládly na jedničku.

Vy se můžete podívat na program setkání  a fotky z jeho průběhu, ale také na prezentace, které budou dostupné na webových stránkách všenorské knihovny: http://www.vsenory.cz/knihovna-infocentrum/o-vsenorech-a-regionu/krizem-krazem-regionem-2/

Fotky si můžete prohlédnout zde.

Jana Klimtová