Zprávy ze školní družiny

V 6. oddělení družiny jsme si vyzkoušeli modelování s Fimo hmotou. Více zde.

Zopakovali jsme si pravidla silničního provozu a co znamenají některé dopravní značky. Více zde.

Úterý a čtvrtek školního klubu patří sportovním aktivitám v Sokolovně. Více zde.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Čarodějnickým mejdanem se rozhodlo zakončit poslední dubnový týden 3. a 7. oddělení a školní klub. Více se dozvíte zde.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Zde se můžete podívat, jak děti ze 4. a 5. oddělení strávily sportovní odpoledne.

V uplynulých týdnech si děti z 1. a 2. oddělení3. oddělení a 6. a 7. oddělení ŠD užily tvořivé dílničky s rodiči.

Dne 11. dubna proběhly ve 4. a 5. odd. školní družiny předvelikonoční dílny rodičů s dětmi. Více zde.

V šestém oddělení jsme si při velikonočním tvoření vyrobili ZAJÍCE, se kterým si děti užijí ještě spoustu legrace a to i po Velikonocích. Foto zde.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Téma ZOO nás provázelo měsícem březnem. Více zde.

Přímo letní počasí přálo jarní vycházce do kina v Řevnicích. Více zde.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Ve středu nás v družině navštívila tygřice Lili. Zakončili jsme tak měsíc březen, kterým nás provázelo zajímavé téma ZOO. Foto zde.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Už vím, co je pro naše tělo dobré … co jíst a co pít. Jak se o tělo starat, aby dobře rostlo a fungovalo. Více zde.

Takhle si společně tvoříme ve čtvrtém oddělení.

Ve středu 29. března 2017 se uskuteční přednáška o šelmách.

Více se dozvíte  zde.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Ve 4. oddělení ŠD jsme měli hodinku s přednáškou o zdravé výživě. Více zde.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Minulý týden k nám přijela milá návštěva. Děti z 1. a 2. oddělení si užily prima odpoledne ve společnosti canisterapeutických psů Borůvky a Fidorky. Více se dozvíte zde.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Pokračujeme v tématu staročeských tradic. Více zde.

O masopustu ve třetím a sedmém oddělení se více dozvíte zde.

Jednou z mnoha tradic, s nimiž jsme děti tento měsíc seznámili, bylo posvícení. Více zde.

titulka
………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Jako odměnu za vysvědčení jsme v tomto končícím pololetí pro děti v družině domluvili karneval.

titulka
A v šestém oddělení jsme se na něj hezky naladili a připravili. Více zde.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Podívejte se,

jak děti ze čtvrtého oddělení vyráběly sněhuláky a jak společně s kamarády z pátého oddělení připravily zvířátkům hostinu.

V novém roce nabízíme nové aktivity sportovní i kulturní. Podrobnosti naleznete zde.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Zde je malé ohlédnutí za vánoční atmosférou.

Vánoční dílničky jsme si krásně užili. Zprávu 1. a 2. oddělení naleznete zde,

zprávu 3. oddělení a Školního klubu zde, 4. a 5. oddělení zde,