Zlato, stříbro i bronz

přivezli naši reprezentanti z okresního kola Pythagoriády! V úterý 28. května se v Rudné u Prahy odehrálo další matematické klání, ve kterém naši žáci vybojovali hned dvě zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili. Více zde.

……………………………………………………………………

Na prvním místě v kategorii pro 8. ročník se umístil Lukáš Maxa z 8.B, v kategorii pro 7. ročník vybojoval zlato Matěj Kándl ze 7.A. O stříbro a bronz se postarali hoši v kategorii pro 6. ročník – na druhém místě se umístil Ondra Buben z 5.B a na třetím s rozdílem jediného bodu Jan Kozma z 6.A. Skvělého výsledku dosáhl také Jáchym Buben z 6.A (umístil se na 4. – 5. místě). 

Naši školu v soutěži reprezentovali také Bořek Maxa z 5.B a Terezka Přesličková ze 7.B, kteří se sice neumístili na bednách vítězů, ale rozhodně podali velmi dobrý výkon. 

Všem zúčastněným děkujeme a medailistům gratulujeme! 

Ladislava Srpová