Zeměpisci opět zazářili

Nastávající jaro přivítali reprezentanti naší školy v krajském kole Zeměpisné olympiády nevídaným úspěchem. Ve středu 20. března v Kladně obsadil v kategorii 6. tříd Ondřej Buben z 5. B třetí místo, když ho od místa druhého dělil pouze jeden bod. Dosáhl tím nejlepšího výkonu mezi žáky ze základních škol. Více zde.

V téže kategorii se soutěže poprvé zúčastnil i Jáchym Buben ze 6. A a i když nestanul na stupních vítězů, svým výkonem se mezi konkurencí rozhodně neztratil.

Nejcennější kov a postup do národního kola si v kategorii 8. a 9. tříd vybojoval Lukáš Maxa z 8. B. K dosažení maxima 100 bodů mu jich chybělo pouhých pět.

Všem klukům blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně chuti do dalšího studia a Lukášovi držíme palce v národním kole soutěže.

Hana Tomšíková a Jana Babicová