Zdravíme z Anglie

pátek 13. 9. 2019, 13:04: “Jsme v Londýně, máme za sebou Greenwich a National Maritime museum. Teď nás čeká plavba vyhlídkovou lodí, pěší prohlídka
s průvodcem a odjezd domů.” Foto zde.

……………………………………………………………………………………………………….

čtvrtek 12. 9. 2019: “Dnes jsme zakončili výuku hrou If I have…, If you are…, If you can… swop – prohoď se. Pak jsme dostali certifikáty a vydali se do Hastings. Prohlídka pašeráckých jeskyní byla tajemná a zábavná. Pak už jsme se těšili na Fish & Chips a pokračovali na Beachy Head a Seven Sisters. Vítr fučel tak, že nás málem odvál na moře. Večer jsme se naposledy vrátili do rodin a zítra nás čeká Londýn.”

Fotky najdete zde, video zde:

……………………………………………………………………………………………………….

středa 11. 9. 2019: “Dnes dopoledne děti procvičovaly angličtinu a pak jsme vyrazili do města Arundel. Navštívili jsme Arundel Castle (po Windsoru druhý nejrozsáhlejší zámek v Anglii) a prohlédli si přilehlé zahrady. Chvilku jsme relaxovali na lavičkách a pak se prošli městečkem – sídlem vévodů z Norfolku. Kolem 19. hodiny jsme se vrátili do rodin.”

Fotky najdete zde, krátké video zde:

………………………………………………………………………………………………………

úterý 10. 9. 2019: “Dnes byl náš první školní den. Ráno jsme všichni v pořádku dorazili na meeting point, odkud jsme společně zamířili do školy. Tam jsme se měli skvěle. Odpoledne jsme navštívili Chichester Cathedral a Weald & Downland Open Air Museum. Děti se dostaly do rodin kolem 19. hodiny
a tešily se na konverzaci a večeři.” Foto zde

………………………………………………………………………………………………………

pondělí 9. 9. 2019: “Posíláme srdečné pozdravy z dnešního dopoledne. Jsme
v Brightonu a už jsme zhlédli Long Man of Wilmington, Sea Life Centre a těšíme se na Brighton Pier. Všichni jsme v pořádku.”

Foto zde.