Zahraniční stážisté v akci

V neděli večer k nám dorazili stážisté z různých koutů světa, pro Vaši představivost mohu jmenovat například Thajsko, Čína, Rusko, Brazílie.

Během vyučování se aktivně účastní hodin, ve kterých se děti dozvídají o jiných kulturách, zemích, ale i jazycích.

Včera odpoledne proběhla hra „Questions and answers“, na kterou dorazil poměrně velký počet z řad našich dětí, nejen prvostupňových, ale i druhostupňových. Tyto děti využily možnost konverzace, kdy dostaly pracovní list s otázkami, na které musely vlastní cestou najít tu správnou odpověď. Velmi nás potěšila věta, se kterou se děti loučily:  „Tolik různých jazyků a zemí, přitom všichni umí anglicky.“

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Už teď se těšíme na další možnost setkání ve čtvrtek odpoledne na akci „FOOD FESTIVAL“, kde nám stážisté uvaří něco dobrého a my jim na oplátku připravíme zase něco typicky českého.

Tímto VÁS VŠECHNY ZVEME. ZVÁNI JSOU NEJEN DĚTI, PEDAGOGOVÉ, ALE I RODIČE.

Těšíme se na vás v budově druhého stupně v čítárně.