Výuka na dálku

Vážení rodiče,

děti do školy nechodí, ale budou se dále vzdělávat. Všichni učitelé se se svými žáky spojí prostřednictvím eŽK (Bakalářů) za pomoci počítačů, tabletů či mobilů. Touto cestou budou děti v Úkolech a v Komens v Bakalářích dostávat zadání práce (zadání úkolů vidí i rodiče), práce budou kontrolovány, bude možnost využívat interaktivních učebnic. Dětem od 5. do 9. třídy bude zadávána práce také pomocí Office 365. Více zde.

Je tedy nezbytné, aby děti pravidelně vstupovaly na Bakaláře (Komens a Úkoly), od 5. do 9. třídy i do Office 365.

V případě, že nemají děti přístupová hesla do Bakalářů, kontaktujte prosím zástupce ředitele (Eva Škvorová 2. st, Petra Mejstříková Sulková 1. st), pokud heslo do Office 365, Jana Hájka.

Vzhledem k nastalé situaci mají všechny děti automaticky odhlášené obědy až do zrušení mimořádného opatření.

Společně určitě celou situaci zvládneme.
Vedení školy ZŠ Dobřichovice