Výsledky Matematického klokana

Dne 20.3.2015 proběhla soutěž Matematický klokan, které se zúčastnili žáci 2. – 9. ročníků naší školy.

V kategorii Cvrček (2. – 3. třída) se na prvních třech místech umístili tito žáci : Matyáš Hendrich – 3.A, Mikuláš Mutinský – 3.B, Jan Srp – 3.A.

V kategorii Klokánek (4. – 5. třída) se na prvních třech místech umístili tito žáci : Adam Hendrich – 5.B, Kryštof Nováček – 5.C, Anežka Freislebenová – 4.B.

V kategorii Benjamín  (6. – 7. třída) se na prvních třech místech umístili tito žáci : Barbora Fousková – 7.A, Kristýna Strejčková – 7.A, Adéla Škvorová – 7.B.

V kategorii Kadet (8. – 9. třída) se na prvních třech místech umístili tito žáci : Michal Pelc – 9.A, Lukáš Velebil – 8.B, Vladimir CHittussi – 8.B.