Velký úspěch

V pátek 6. 11. 2015 získali naši žáci druhé místo v okresním kole ve florbalu. Je to historicky první umístění na „bedně“ v tomto sportovním odvětví. Více se dočtete zde.

Kluci postupovali vítězně skupinou, přes čtvrtfinále a semifinále až do finále, kde teprve až tam poprvé prohráli a to se školou v Rudné. Tato prohra ale nemusí bolet, protože družstvo Rudné hraje soutěž v asociaci florbalových klubů, kde patří k nejlepším. Ostatně na mnoha školách v našem okrese se florbalu věnují závodně a o to je tento náš úspěch větší, protože my jsme florbal hráli v rámci Tv pouze dvakrát. Naše družstvo hrálo ve složení: Krištof Nováček, Matěj Kvasnička, Jan Voska, Nikolas Novák, Radek Adamec, Sváťa Tenkrát, Samuel Calda, Tom Matti Šafránek, Antonín Kosek, Sváťa Švejda a Vojtěch Kubata.

Fotky si můžete prohlédnout zde.