Projekty v angličtině

TEENAGE HEALTH by 8. A

S osmáky jsme se zabývali tématem ZDRAVÍ. Při online hodině jsme si povídali, kdy naposledy jsme byli u doktora, jaké ošetření či léčba je u konkrétní nemoci potřeba a rozhovor na téma At the doctor´s byl na světě. Více zde.

THE SPORTS ACTIVITY CENTRE by 9. A

Deváťáci zakončili další lekci testem a projektem. Ověřili si, že v gramatice zvládají podmínkové věty a co se týče konverzace, poradí si a pomůžou v krizových situacích. Více zde.

Mimo jiné jsme si poslechli napínavý příběh o instruktorovi “skydivingu” (parašutismu), který málem nepřežil.

Na závěr jsme navrhli reklamní letáky SPORTOVNÍCH CENTER PRO TEENAGERY. Tvořili jsme v online nástroji CANVA, který umožňuje graficky zpracovat plakáty, letáky nebo cokoliv, co potřebujete prezentovat.

Hezké počtení.

Lucie Wladařová

Abbey Activity Center by Adéla

Activity center by Vojta

Activity Centre by Jáchym

Healthy fun by Bára

Teen Activity Centre by Katja

The Movement Talent Agency by Emma