Skotsko – zrušení jazykově poznávacího zájezdu

Vážení rodiče, milí žáci,

dovolte nám jen pár slov ke zprávě, kterou jste v pondělí obdrželi z CK ohledně zrušení našeho jazykově poznávacího zájezdu do Skotska. Více zde.

Bohužel po zvážení všech možností jsme s CK společně došli k tomuto nepříjemnému rozhodnutí. Všichni moc dobře víme, že situace s cestováním se velmi pružně mění. Může se stát, že v měsíci říjnu budou opět hranice do Velké Británie pro nás otevřeny (tomu moc nevěřím). My ale musíme již nyní v září učinit určitá organizační rozhodnutí, která by byla do budoucna nevratná. Konkrétně – do poloviny září by bylo třeba zaplatit v plné výši cenu za trajekt… Z těchto důvodů jsme byli nuceni naši cestu zrušit.

Děkujeme, že nikdo z vás nás zbytečně nekontaktoval a trpělivě jste vyčkávali. Ceníme si perfektní spolupráce a důvěry mezi námi.

Doufáme, že brzy přijde opět náš čas na společné cesty, které budeme rády s žáky pořádat.

S pozdravem Hana Kráslová, Soňa Nečesaná