Školní rok 2017 – 2018

Informace o chodu školní družiny najdete vždy aktuálně na titulní stránce www.zsdobrichovice.cz.

Nejaktuálnější:

Informace o mimořádném provozu družiny v době ředitelského volna najdete zde, podrobnosti o středečním bubnování zde.

6.45 – 7.45 a 11.45 – 17.00

Jana Bartlová

Bc. Klára Drobná, Lenka Dvořáková DiS., Jana Janoušová, Jana Kratochvílová, Petra Lhotáková, Bc. Eliška Šulcová, Martina Tláskalová

Náplň činnosti:

Družina má 7 oddělení. Nabízí širokou škálu aktivit pro žáky 1. stupně v odpoledních hodinách. Ve výchovné práci je činnost družiny rozdělena po celý školní rok do měsíčních tématických okruhů. Jednotlivé projekty jsou zaměřeny především na snižování agresivity a hlučnosti, rozvoj komunikačních schopností a vytváření estetického prostředí. Do činnosti jsou zařazovány relaxační chvilky, hry na postřeh, procvičování slovní zásoby a paměti, atd.

Školní vzdělávací program pro zájmové vzdělávání – školní družina

Tematické rozdělení měsíčních projektů a jejich cíle

Poplatek za ŠD:

300,- Kč měsíčně. Platbu školní družiny provádějte vždy na celé pololetí, viz. informační leták, který obdrží každý žák na začátku školního roku.

Číslo účtu ŠD:

6023-0388028359/0800
Platby na účet provádějte pouze převodem (ne v hotovosti). Potvrzení o zaplacení je třeba předložit vychovatelkám nebo na mailovou adresu druzina@zsdobrichovice.cz vždy do 15.10. a k 15.2.