Rozumíme penězům – 8.A, 8.B

Vážení rodiče,
naše škola se již sedmým rokem úspěšně účastní projektu „Rozumíme penězům“. Jeho smyslem je pomoci dětem rozumět situacím, které souvisejí s financemi, napomoci k tomu, aby se uměly o finančních záležitostech rozhodovat, měly k tomu dostatek důvěryhodných informací, vyznaly se v základní finanční terminologii, aby si uvědomovaly důsledky svých finančních rozhodnutí a nenechaly se zmanipulovat. 8 lekcí, které budou mít podobu jednodenních projektů, jsme rozdělili do 8. a 9. ročníku po čtyřech. První lekce proběhne v 8.A třídě ve středu 7.1.2015, v 8.B ve středu 14.1.2015 v čase dopoledního vyučování. V průběhu projektu si žáci budou vytvářet tematické portfolio, ke kterému potřebují desky, nebo šanon a 40,- Kč na studijní materiály.
Více informací o projektu naleznete na: www.rozumimepenezum.cz, nebo na stránkách naší školy.
Jana Babicová