Překvapili běžci na trati 1000 metrů

Z Poháru rozhlasu přivezli všechny tři vzácné kovy. Více zde

V úterý  10.5.2016 se v Rudné konalo okresní kolo lehkoatletické soutěže Pohár rozhlasu. Soutěže se zúčastnilo 11 družstev mladších žáků a 12 družstev mladších žákyň. Z naší školy bylo nominováno celkem 16 sportovců. Všichni přistupovali k reprezentaci velmi zodpovědně a snažili se podat co nejlepší výkony. A jak vše dopadlo?

Všechny tři medaile si odnesli naši chlapci v běhu na 1 000 metrů, když Jan Voska získal zlato, Jakub Knajfl stříbro a Ondřej Lenghart bronz.

Skok daleký dívek ovládla a zlatou medaili si odvezla Vendula Plazzerová, která ke zlatu přidala stříbro z běhu na 60 metrů.

Stříbrnou medaili si také vybojovala Annelie Kubátová, a to v běhu na 600 metrů.

V celkovém hodnocení škol družstvo dívek obsadilo 4. místo, družstvo chlapců skončilo na 5. místě.

Všem soutěžícím gratulujeme.

Fotky si můžete prohlédnout zde.