Pokroky v angličtině

3. ročník

Ve třetím ročníku si děti procvičily znalost částí těla, ale aby to nebylo tak jednoduché pracovaly na projektové práci v anglickém jazyce. Ověřily si práci s učebnicí, svým portfoliem, ale byli i tací, kteří se odvážně pustili do práce s kapesním slovníkem. Zde si můžete prohlédnout jejich projekty.

4. ročník

Dobrá zpráva – naši čtvrťáci se již neztratí :o)

Při hodině anglického jazyka se děti seznámily se základními frázemi k tématu Asking the way. Podívaly se na videa a následně si secvičily i své vlastní rozhovory, aby měly jistotu, že se již neztratí , videa k dispozici zde. Děti byly nervózní, ale zvládly to i s natáčením velmi dobře a drobné chyby jim byly odpuštěny.

8. ročník

Během hodin AJ si žáci vyzkoušeli roli moderátora kvízové soutěže na straně jedné, role soutěžících na straně druhé. Děti v osmé třídě jsou velmi hravé, což dokázali pánové , kteří si připravili parodii Quiz show, ale děvčata to vzala alespoň trošku vážněji. Jejich kvízové soutěže si můžete prohlédnout.

  • připravila paní učitelka Kateřina Hejná