Opět velký florbalový úspěch

V úterý 20. 11. 2018 jsme opět stáli na bedně. Naše omlazené florbalové družstvo chlapců se umístilo na krásném třetím místě v okresním kole ve florbalu, které se hrálo na Hamru v Praze Braníku. Více zde.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Všechna utkání ve skupině jsme vyhráli, ale bohužel jediné klopýtnutí v semifinále (prohra s Černošicemi 1 : 2) bylo důsledkem toho, že jsme hráli „pouze“ o třetí místo, kde jsme senzačně porazili velké favority z Rudné. Celkem jsme získali 5 výher a jednu prohru s celkovým skóre 16 : 3.

diplom – základní skupina                      diplom

Družstvo ve složení:

Jakub Žmola, David Moravec, Štěpán Kubata, Jáchym Tuháček, Bašta Jonáš, Jáchym Buben, Daniel Beránek, Ota Suchomel, Tadeáš Vážný

Gratulujeme!!!

Bohuslav Stejskal