OK ve vybíjené

V úterý 19. 4. reprezentovali školu vybraní žáci 5. tříd v okresním kole ve vybíjené.

Průběh nám přiblížila Kačka Solničková z 5. C.

“Ráno jsme se sešli na nádraží v 7:15. Svítilo slunce a všichni jsme se těšili na první zápas ve „vybice“. V 7:20 přijel vlak, kterým jsme jeli na Smíchovské nádraží. Potom jsme pokračovali metrem na Zličín, kde jsme nastoupili na autobus 380. Ten nás odvezl přímo do Rudné. Hned po příjezdu jsme se pořádně rozcvičili a rozběhali a v 9:15 jsme odehráli první zápas s Rudnou, který jsme prohráli 10:1. Ale nevadilo nám to a poučili jsme se z chyb. V 9:45 jsme hráli se Všenory, v 10:15 s Hostivicemi a hned potom s Řevnicemi. Se Všenory a Řevnicemi jsme vyhráli, s Hostivicemi ne. Nakonec to skončilo tak, že jsme byli třetí z naší skupiny. Do semifinále ale mohly postoupit jen dva týmy, takže jsme byli dost zklamaní.

Na cestu domů jsme si ale museli počkat. Hráli jsme totiž ještě s Vraným a Zvolí. Oba dva zápasy jsme vyhráli a celkově jsme tak skončili na 7. místě.

Domů jsme se vraceli stejnou cestou a bylo opět krásné počasí.”