OK ve florbalu

Dne 20. listopadu reprezentovali naši školu na turnaji konaném v Braníku na Hamru žáci ze šestého a sedmého ročníku. Více

Shora zleva: Ota Suchomel, Šimon Bělík, Dan Beránek, Matěj Němeček, Tadeáš Vážný, Alex Montgomery, Jakub Modr, Lukáš Kusý, Oliver Kušta, Martin Kudrna

Turnaje se celkem zúčastnilo šestnáct škol. Ve skupině naši chlapci porazili Řevnice, Třebotov i Jinočany a postoupili z prvního místa. Ve vydařených výkonech pokračovali i dále a ve čtvrtfinále zdolali celek Hradištka.

V semifinále přišla první porážka od týmu z Jesenice. A tak v zápase o třetí místo bojovali chlapci proti Černošicím, po celou dobu to byl vyrovnaný zápas, až patnáct sekund před koncem dostali naši chlapci gól na 2:1 a skončili tak bohužel na nepopulárním čtvrtém místě.

Lucie Jovanovičová