Novinky z hodin angličtiny

sedmáků a osmáků paní učitelky Kráslové.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

7. ročník 

V posledních dvou měsících jsme opět nezaháleli v oblasti nadstandardních činností. S rodilou mluvčí sl. Madison Andrews jsme vytvořili na sebe navazující pásmo aktivit týkajících se tématu „Místo, kde žiji“ – popis města, či vesnice, konkrétní možnosti volnočasových aktivit, popis mé cesty do školy. Více zde.

Dalším velkým okruhem jsou „Země a národnosti“. Tento projekt je založen na dobrovolnosti. Zatím jsme v začátcích, ale už máme jednu presentaci za sebou. Eliška Burdová opět nezklamala ve svém nadšení připravit a předvést své znalosti. I když s chybami, nemá zábrany mluvit, a v praxi se dorozumí. A baví jí to! To je to nejdůležitější pro nás!

Hana Kráslová