Noc s Andersenem

1. 4. 2016 jsme se opět po roce sešli s dětmi ve škole, abychom pro další rok zachránili pohádky a říši fantazie. Více se dozvíte zde.

NsA (43)

Nocování s pane Andersenem a jeho Malou mořskou vílou bylo krásné a všichni žáci zaslouží velkou pochvalu. Nejen, že se všichni velmi hezky chovali, ale také pozorně naslouchali, vedli rozhovor, četli i tvořili. Prokázali, že jsou již ve třetí třídě schopni se domluvit a spolupracovat.

Jejich práce na téma Malá mořská víla byly velmi zdařilé, ať se již jednalo o taneční improvizace v podmořském duchu, filmování vlastních verzí konce pohádky, tvorbu víly v životní velikosti pomocí koláže textilu, čtení s porozuměním, pamětní učení, týmovou spolupráci nebo myšlenkovou mapu.

Celou atmosféru můžete vidět zachycenou na přiložených fotografiích.

jsol