Matematický KLOKAN 2018

Dne 16. března proběhl i na naší škole Matematický Klokan. Více zde.

Žáci řešili úlohy ve čtyřech kategoriích – CVRČEK byl určen pro 2. a 3. ročník – nejlépe se s 79 body (z 90 možných) umístil Jáchym Doležal, za ním s minimální ztrátou Jan Sýkora, Tereza Sedloňová, Anna Alexy a Izabela Maxová.

V kategorii KLOKÁNEK (4. a 5. ročník) se na prvním místě se 110 body ze 120 možných umístil Ondřej Buben, těsně ho následoval Bořek Maxa. Elizabeth Fechterová a Mikuláš Sýkora se podělili o třetí příčku.

Účast v kategorii BENJAMÍN (6. a 7. ročník) a v kategorii KADET (8. a 9. ročník) byla dobrovolná. Nejlepší ze zúčastněných v kategorii Benjamín byl Josef Liška a v kategorii Kadet Vendula Plazzerová.

Všem úspěšným řešitelům blahopřejeme a ostatním přejeme štěstí v dalších ročnících :-)

Hana Ohnůtková