Klub mladých diváků

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Během školního roku členové Klubu mladých diváků navštívili čtyři představení, závěrem je zhodnotili, oznámkovali jako ve škole. Zajímavé je, že letos jsme neměli žádného výrazného favorita – každé představení dostalo od někoho jedničku a současně od jiného trojku. Znamená to tedy, že nejhorší představení bylo “dobré”, použijeme-li školní hodnotící stupnici.

 

Zde jsou dost vyrovnané výsledky:

1. – 2.  místo s průměrnou známkou 1,625

Mnoho povyku pro nic – Divadlo v Dlouhé

Bedřich Smetana – The Greatest Hits – Divadlo ABC

 

3. místo –  s průměrnou známkou 1,75

To nejlepší se Spejblem a Hurvínkem – Divadlo Spejbla a Hurvínka

 

4. místo –  s průměrnou známkou 1,90

Mýdlový princ – Divadlo Broadway

 

Těšíme se na shledanou v příští sezóně!

Jana Klimtová