Jak probíhala olympiáda z AJ

V prosinci proběhla školní kola v Olympiádě z AJ, písemné kolo vyřazovací, kde soupeřilo o postup 22 dětí v první kategorii (žáci šestých a sedmých tříd) a 22 dětí ve druhé kategorii (žáci osmých a devátého ročníku). Více se dočtete zde.

Do ústní části se úspěšně probojovalo 6 dětí z první kategorie a sedm dětí z druhé kategorie. A jak to celé dopadlo? V první kategorii na třetím místě skončila Leontýna Janatová, na druhém Matyáš Mitterwald a vítězem se stal Daniel Garba. Ve druhé kategorii třetí místo obsadila Anežka Pexová, na druhém skončil Petr Hrubý a o první místo se dělí Kačka Macková a Petr Klepáček. Gratulujeme!

Fotka z předávání cen je zde.

Všem děkujeme za odvahu se této soutěže zúčastnit a tleskáme jim.

Přejeme hodně zdaru v dalším studiu anglického jazyka :o)

Vaši angličtináři