Hokejisté vítězně

Ve čtvrtek 19. 12. 2019 obě naše družstva (mladší a starší chlapci) zvítězili v okresním kole v ledním hokeji, který se konal v Černošicích. Více zde.

V mladší kategorii se zde utkalo pět družstev základních škol z Rudné, Třebotova, Řevnic, Dobřichovic a domácích Černošic. V rámci turnaje se hrálo systémem každý s každým.

Naši hokejisté vyhráli zápas s Třebotovem, Řevnicemi a Černošicemi. Zápas s týmem Rudné skončil remízou 1:1 a nominoval tak oba týmy do velkého finále. Ve finále naši borci hráli na 150% a zaslouženě zvítězili 2:1.

O nejvíce gólů se během turnaje zasloužil Max Pravda, kterému patří náš velký dík. Nesmíme však zapomenout ani na zbytek týmu ve složení A. Barchánek, T. Tvrdík, T. Hrubý, K. Lebeda, J. Doležal. D. Vík a Š. Beneš, kteří podpořili Maxe v jeho výkonu a společně získali vytoužený pohár a medaile za první místo.

Gabriela Barvová

Složení družstva starších žáků:
Šimon Bělík, Štěpán Kubata, Jakub Žmola, Matěj Jícha, Oliver Kušta a Jonáš Bašta

Obzvlášť jsou tato vítězství cenná vzhledem k tomu, že se hrálo v Černošicích, baště ledního hokeje, kde jsme nad nimi zvítězili. Všechny zápasy naši borci vyhráli, pouze mladší žáci jednou remizovali se školou v Rudné.

Všem patří velká gratulace.

Bohuslav Stejskal