Halloween nejen v kroužkách

Svátek slavený 31.10. se prolínal různými činnostmi dětí. Více zde.

Prvňáčci si vyprávěli o svátku v rámci kroužku Hrajeme si s AJ, naučili se i písničku „Skeleton dance“, video si můžete prohlédnout níže.

Strašidelnou atmosféru jsme využili s dětmi i v kroužku Tančím, tančíš, tančíme, kde jsme se věnovali scénickému tanci. Dětem se choreografie moc povedly, fotografie si můžete prohlédnout zde.

Každé dítě ze čtvrté třídy zná svátek Halloween. V loňském roce zažili žáci vydlabávání dýně a atmosféru umocněnou zapálením svíčky. Tento rok jsme se rozhodli připomenout si Halloween netradičním způsobem. Díky projektové práci si žáci vyzkoušeli postřeh – porovnávali dva obrázky, gramatickou strukturu there is/ are a navíc si procvičili práci se slovníkem. Jejich tvůrčí náladu si můžete prohlédnout na fotografiích zde.