Fotogalerie – Prosinec ve 2. oddělení

Prosinec se v našem 2. oddělení nesl v duchu opravdové práce. Nejprve jsme se dohodli, že si uděláme zimní nástěnku a přivoláme tak sníh, na který se všichni těšíme.

Hned poté jsme se dali do práce a začali jsme tvořit výrobky na vánoční jarmark. Nadšení všech dětí, s jakým přistupovaly k práci, bylo neskutečné. Ta obrovská touha pomoci mě dojímala. Vytvořili jsme andělíčky jako zápichy do květináče, nabarvili šišky jako dekoraci, přáníčka se nám také velmi povedla. A jako hlavní věc jsme si odhlasovali svícen. Vznikaly opravdové skvosty, za které by se nemusel stydět ani profesionál. :-)

A protože se všechny naše výrobky prodaly, tak se Ježíšek rozhodl, že nám nadělí nějaké dárky předčasně. Děti dostaly nové deskové hry, čímž děkujeme našemu Ježíškovi a ještě malé balíčky s drobnostmi, které jsem dětem připravila jako poděkování za bezvadné dny. Dali jsme si perníčky nebo lízátko a pustili jsme si pohádku, která k Vánocům rozhodně patří. Vánoční čas je jeden z nejkrásnějších v roce a nám se daří si ho užívat.

Závěrem bych chtěla poděkovat rodičům za perfektní spolupráci a popřát všem pohodové Vánoce a hodně zdraví a spokojenosti v novém roce.

Jana Kratochvílová

IMG_7366.jpg
IMG_7410.jpg
IMG_7465.jpg
IMG_7468.jpg
IMG_7483.jpg
IMG_7596.jpg
IMG_7598.jpg
IMG_7606.jpg
titulka.jpg