Fotogalerie - Atletické závody

Ve čtvrtek 11.5. se naše škola zúčastnila okresního přeboru v atletickém Poháru rozhlasu. Jednalo se o soutěž družstev mladších žákyň a mladších žáků. Výsledek byl úžasný, obě družstva zvítězila v konkurenci 17ti škol. Doslova jsme tyto závody vyplenili a nedali soupeřům z celého okresu žádnou šanci. Dokonce všechny běžecké disciplíny včetně štafet vyhráli jen borci z Dobřichovic a i v technických disciplínách jsme pobrali několik medailí. Je až z podivem, kolik je v Dobřichovicích atletických talentů, škoda jen, že musí jezdit trénovat až do Radotína či do Prahy, atletické zázemí by Dobřichovicím slušelo. Díky vítězstvím obě družstva postoupila do krajského kola, které se bude konat 24.5. na Kladně, ani tam nejsme bez šance postoupit až do celostátního finále. Trochu statistiky: Ondřej Lenghart 1. místo 60 m, 1. místo 1 000 m Anna Hobzová 1. místo 60 m Kateřina Solničková 1. místo 600 m Klára Novotná 2. místo 60 m Klára Novotná 2. místo skok daleký Adéla Nečesaná 2. místo skok vysoký Anna Beránková 3. místo hod míčkem Štafeta 4 x 60 m kluci 1. místo (Lenghart, Mak, Kvasnička, Mitterwald) Štafeta 4 x 60 m holky 1. místo (Beránková, Novotná, Solničková, Hobzová) Družstvo mladších žáků celkově 1. místo Družstvo mladších žákyň celkově 1. místo B. Stejskal