Dobřichovické hudební jaro – jak jsme tančili …

Zde najdete bližší informace i videa jednotlivých vystoupení.        

Ve čtvrtek, 2. 6. 2016, vyvrcholilo naše třítýdenní snažení v oblasti tance i pantomimy a sešli jsme se ve dvoraně 1. stupně ke společné prezentaci všeho, co jsme se za tři týdny ve výše uvedených oblastech naučili.

Od 1. až do 5. ročníku si děti pod vedením svých paní učitelek připravily taneční i pantomimická vystoupení, která byla inspirovaná zhlédnutím Kuchyňské revue pana Bohuslava Martinů a vskutku bylo na co se dívat. Atmosféra byla plná radosti, energie, smíchu a pohybu, což přinesly klasické jazzové skladby a neodolatelný rytmus, který nenechal nikoho chladným.

Prohlédněte si přiložená videa z vystoupení, která natočila paní učitelka Hejná a otevřela tak další okénko do naší školní kuchyně.

Přejeme všem rodičům i jiným divákům mnoho radosti z pohybu i tance!

jsol