Další výhra

Naše škola se v rámci projektu „Kraje pro bezpečný internet“ zapojila do soutěže o finanční odměnu 10 000 Kč. A zvítězila. Více se dočtete zde.Projekt je výsledkem iniciativy Asociace krajů ČR spojené s úsilím zvýšit informovanost o rizicích internetu a možnostech prevence a pomoci. Jeho cílem je tedy minimalizovat nebezpečí spojená s užíváním ICT a to především cestou prevence a vzděláváním dětí, rodičů a učitelů.

Jak to probíhalo u nás:

Děti si prošly e-learning kurzem určeným jejich věku a poté absolvovaly on-line kvíz týkající se problematiky bezpečnosti na internetu. Všechny děti tento kvíz splnily na 100 % a tak mohla být škola zařazena do soutěže o finanční dar v kategorii základních škol nad 300 žáků (včetně středních škol a odborných učilišť), kterou vyhrála. Kromě této ceny jsme zaznamenali ještě jeden úspěch. Náš žák Jakub Žmola byl v projektu vylosován jako 1 z 3 žákovských výherců.

Předání darů proběhne na slavnostním setkání v prostorách Krajského úřadu Středočeského kraje během prosince 2015. E-learning kurzy můžete absolvovat na stránkách www.kpbi.cz.