Plán akcí

Týden 12.2. – 16.2.2018

(11.2.2018)

 

Ovocem do škol tohoto týdne je hruška.
po 12.2.8.00 – 10.30 Plavání (3.C)
SCIO testování Aj (8.05 – 8.50 7. KB)
Výchově motivační koncert (1. – 3. třídy 8.05 – 10.50, 4. a 5. třídy 9.00 – 12.40)
út 13.2.10.05 – 11.45 Preventivní program (5.B)
Beseda (Čas proměn 7.ABC dívky 11.55 – 12.40, Na startu mužnosti II 7.ABC kluci 12.50 – 13.35)
st 14.2.9:45 – 12:00 Plavání (3.A)
čt 15.5.8.05 – 12.40 Interaktivní výstava – Muzeum hlavního města Prahy (4.B)
8.05 – 10.50 Výchovně motivační koncert (6. – 9. třídy)
8.30 – 9.30 Cvičení v JojoGymu (S třída)
pá 16.2.
Plavání (3.B)
SCIO testování Aj (8.05 – 8.50 7. NE, 9.00 – 9.45  5. KB)

Týden 5.2. – 9.2.2018

(5.2.2018)
V rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol dodá tento týden společnost Bovýs pitíčko Bovýsek.
po 5.2.8.00 – 10.30 Plavání (3.C)
SCIO testování Aj (8.05 – 8.50 7. WL, 11.00 – 11.45  5. ME)
út 6.2.10.05 – 11.45 Preventivní program (5.B)
st 7.2.9:45 – 12:00 Plavání (3.A)
8.05 – 13.35 Projekt Rozumíme penězům (8.B)
SCIO testování Aj (11.00 – 11.45 5. WL, 11.55 – 12.40 7. KR)
pá 9.2.
Plavání (3.B)
SCIO testování Aj (8.05 – 8.50 7. SMO, 9.00 – 9.45  5. SMO)
17.00 – 23.30 KMD – Ples upírů

Týden 29.1. – 2.2.2018

(28.1.2018)
po 29.1.8.00 – 10.30 Plavání (3.C)
út 30.1.Procházka Prahou (6. AB)
st 31.1.8.05 – 8.50 Třídnická hodina (5.B – 9.B)
9:45 – 12:00 Plavání (3.A)
Divadelní představení The Bear Educational Theatre ( 3.ABC 8.05 – 8.50, 4.ABC 10.05 – 10.50, 5.AB 11.00 – 11.45)
9.00 – 13.35 Projekt Rozumíme penězům (8. A)
čt 1.2.
Divadelní představení The Bear Educational Theatre (6.AB, 7.A 8.05 – 9.45, 7.BC 9.00 – 10.50, 8.ABC 11.00 – 12.40, 9.AB 11.55 – 13.35)
pá 2.2. POLOLETNÍ PRÁZDNINY

Týden 22.1. – 27.1.2018

(21.1.2018)
Ovocem do škol tohoto týdne je pomeranč.
po 22.1. – 27.1.Lyžařský kurz v Alpách (zájemci z 8. a 9. tříd)
po 22.1.8.00 – 10.30 Plavání (3.C)
út 23.1.14.15 – 15.30 Zeměpisná olympiáda – ŠK  (7. ročník)
st 24.1.8.05 – 12.40 OK Matematické olympiády (J. Buben, D. Kovář, M. Sýkora)
9:45 – 12:00 Plavání (3.A)
14.00 – 16.00 Zimní dílnička s rodiči (1. a 6. oddělení ŠD)
čt 25.1.14.15 – 15.30 Zeměpisná olympiáda – ŠK (8. a 9. ročník)
pá 26.1.Plavání (3.B)

Týden 15.1. – 21.1.2018

(14.1.2018)
V rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol dodá společnost Bovýs pitíčko Bovýsek.
po 15.1.8.00 – 10.30 Plavání (3.C)
Hoblinková dílna (1.C, 3.AB)
14.15 – 15.00 Olympiáda z AJ
út 16.1.Hoblinková dílna (1.AB, 10:20 – 11:25 3.C)
st 17.1.Hoblinková dílna (2.ABC)
9:45 – 12:00 Plavání (3.A)
17:00 – 17:30 Třídní schůzka (2.C)
čt 18.1.8:30 – 09:30 Cvičení v JojoGymu (S třída)
14.30 Pedagogická rada
pá 19.1.Plavání (3.B)
so 20.1. – 27.1.Lyžařský kurz v Alpách (zájemci z 8. a 9. tříd)

Týden 8.1. – 12.1.2018

(7.1.2018)
po 8.1.Lyžařský kurz (7.B)
8.00 – 10.30 Plavání (3.C)
14.00 – 14.30 Tříkrálové zpívání v Aule (ŠD)
út 9.1.8.05 – 13.35 Projekt Rozumíme penězům – Hospodaření domácnosti (8.C)
st 10.1.7.00 – 7.45 Olympiáda z Aj – písemná část
Cvičím s radostí – plavání (S třída)
9.45 – 12.00 Plavání (3.A)
pá 12.1.Plavání (3.B)

Týden 2.1. – 7.1.2018

(2.1.2018)
2.1. – 8.1. Lyžařský kurz (7.B)
čt 4.1.OK v minihokeji v Černošicích (vybraní žáci)
pá 5.1.Plavání (3.B)
2. hodina: Setkání s Jonášem Paškem (8.ABC)

Týden 18.12. – 22.12.2017

(16.12.2017)
Ovocem do škol tohoto týdne je mandarinka.
po 18.12.8.00 – 10.15 Plavání (2.C)
Memoriál Davida Laciny – turnaj ve fotbale (vybraní žáci)
17.00 – 23.00 KMD – Kašparova sláva vánoční (Divadlo v Celetné)
út 19.12.1. – 6. hodina Projekt Rozumíme penězům – Hospodaření domácnosti (8.B)
9.45 – 10.00 Vyhlášení výsledků ŠK olympiád z Českého jazyka, Dějepisu a Fyziky
10.00 – 11.00 Vánoční zpívání (1. stupeň)
st 20.12.Lesní výprava (S třída)
8.05 – 11.45 Bruslení (4.AC)
Beseda s absolventy (9.AB od 9.00)
čt 21.12.Exkurze do Muzea knihy v Plzni (8.ABC)
Můj život s asistencí (7.AC 8.05 – 9.45, 10.05 – 11.45 9.AB)
10.00 – 11.30 Koncert ZUŠ Dobřichovice v Kině Řevnice (2.AB, 3.AB, 4.B, 5.A, 6.AB, 7.B)
pá 22.12.Plavání (II.A 8.00 – 10.15, II.B 10.15 – 12.30)
Návštěva Slavína (9.A)
11.55 – 13.35 Vánoční třídnické hodiny (2. stupeň)

Týden 11.12. – 16.12.2017

(10.12.2017)
Ovocem do škol tohoto týdne je jablko.
po 11.12.8.00 – 10.15 Plavání (2.C)
8.00 – 11.45 Bruslení (4.B)
Okresní kolo v lyžování – obří slalom, Monínec (vybraní žáci)
út 12.12.1. – 6. hodina Projekt Rozumíme penězům – Hospodaření domácnosti (8.A)
13.45 – 15.00 Velká vánoční pohádka – DIVADLO Z BEDNY (ŠD)
st 13.12.8.05 – 11.45 Bruslení (4.AC)
čt 14.12.8.30 – 9.30 Cvičení v JojoGymu (S třída)
9.00 – 10.30 Klub Kino Černošice – Divadelní představení (1.ABC, 2.ABC)
10.30 – 12.00 Klub Kino Černošice – Divadelní představení (3.ABC, 4.AC, 5.A)
13.00 – 15.30 Pečeme vánoční cukroví (4. a 5. odd. ŠD)
pá 15.12.Plavání (II.A 8.00 – 10.15, II.B 10.15 – 12.30)
Beseda se spisovatelem (8.A a dívky z 8.C 10.05 – 10.50, 8.B a chlapci z 8.C 11.00 – 11.45)
13.30 – 16.00 Vánoční dílničky s rodiči (4. a 5. odd. ŠD)
so 16.12.12.00 – 17.00 Dětské vánoční trhy