Plán akcí

Týden 15.4. – 19.4.2019

(13.4.2019)
Tento týden dorazí svačinka v sestavě: mandarinka + mléko + žervé
po 15.4.SCIO testování – anglický jazyk (5.AC 9.00 – 9.45, 5.B 11.00 – 11.45)
út 16.4.14.00 Zápis do prvních tříd
Ostereier suchen – velikonoční hodina němčiny v blízkém okolí školy
st 17.4.Třídnické hodiny (S třída, 6.A – 9.B 10.05 – 10.50)
SCIO testování – anglický jazyk (5.AC 10.05 – 10.50, 5.B 11.00 – 11.45)
Ostereier suchen – velikonoční hodina němčiny v blízkém okolí školy
14.00 – 15.30 JARNÍ DÍLNIČKY s rodiči (akce 2. a 7. odd. ŠD)
čt 18.4.Velikonoční prázdniny
pá 19.4.Velký pátek

Týden 8.4. – 13.4.2019

(6.4.2019)
Ovocem do škol tohoto týdne je hruška.
po 8.4.SCIO testování – obecné studijní předpoklady (5.B 8.05 – 9.45, 5.C 10.05 – 11.45)
10.05 – 11.45 Návštěvy předškoláků u prvňáčků
út 9.4.8.05 – 9.45 SCIO testování – obecné studijní předpoklady 5.A
8.05 – 12.40 Okresní kolo MO – Černošice (postupující žáci)
od 16.30 Konzultace pro rodiče (třídy v budově II. stupně)
st 10.4.8.00 – 12.15 Velikonoce našich prababiček – interaktivní výstava s dílničkou (1.B)
SCIO testování – matematika (5.A 8.05 – 9.45, 5.B 10.05 – 11.45)
10.05 – 11.45 Příběhy našich sousedů (dílna – Jak udělat scénář)
17.00 Třídní schůzky (1. – 4. třídy)
čt 11.4.Cvičení v JojoGymu (S třída)
8.05 – 9.45 SCIO testování – matematika 5.C
8.05 – 13.35 Pražský hrad – exkurze
pá 12.4.8:05 – 08:50 SCIO testování – anglický jazyk 5.AC
so 13.4.DOBŘICHOVICKÁ MÍLE

1.4. – 5.4.2019

(30.3.2019)
Ovocem do škol tohoto týdne je jablko.
po – páČtvrtletní hodnocení
st 3.4.8.05 – 11.45 Včelí medvídci – divadlo (1.ABC)
9.45 – 10.00 YORK – informativní schůzka účastníků (učebna H)
14.15 – 15.15 Školní kolo Pythagoriády (5. – 8. ročník)
čt 4.4.Cvičení v JojoGymu (S třída)
Club Kino Černošice – divadelní představení (4.B, 5.ABC)
14.30 Pedagogická rada
pá 5.4.12.45 – 16.45 Jarní vycházka s promítáním v kině v Řevnicích (ŠD – 1. třídy)

Týden 25.3. – 30.3.2019

(24.3.2019)
V rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol bude tento týden dodán džusík 100% jablko, mléčným výrobkem tohoto týdne je žervé.
út 26.3.KK Olympiády v Aj – Kladno (J. Kartous)
10.05 – 10.50 Návštěva u prvňáčků (1.A) – MŠ Lety
st 27.3.12.50 – 13.35 Přednáška ve školní knihovně (5.AC)
13.45 – 14.30 Matýsek a jeho kamarádi (představení pro družinu v aule)
čt 28.3.8.05 – 11.45 Velikonoce – tematický výlet, Čechova stodola (1.BC)
11.00 – 12.40 Bruselní (5.B)
12.50 – 13.35 Přednáška ve školní knihovně (5.AC)
pá 29.3.Stavební vývoj Dobřichovic – výstava (7.B 10.05 – 10.50, 9.B 11.55 – 12.40)
17.00 Noc s Andersenem (3.ABCS)
so 30.3.do 10.00 Noc s Andersenem (3.ABCS)

Týden 18.3. – 23.3.2019

(15.3.2019)
V rámci projektu Mléko do škol proběhne ochutnávka mléčných výrobků. Pro každého žáka bude dodán: 1x Actimel (banán/jahoda), 1 x Ovocný jogurt z Valašska (meruňka nebo jahoda), 1 x Sýrová tyčka Cheese Tiger.
po 18.3. – so 23.3.Lyžařský kurz v Alpách, Rakousko, Schladming – žáci 8. ročníku
po 18.3.8.05 – 12.40 Divadelní představení (2.ABC)
9.00 – 10.50 Preventivní program na podporu spolupráce a kamarádství (3.C)
10.05 – 10.50 Přednáška ve školní knihovně (1.B)
út 19.3.9.00 – 9.45 Třídnická hodina (6.A – 9.C)
10.05 – 11.45 Příběhy našich sousedů – dílna: Jak natočit pamětníka
st 20.3.8.05 – 10.50 Plavecký výcvik (2.A)
10.05 – 11.45 Návštěva dobřichovické knihovny (3.A)
KK Zeměpisné olympiády – Kladno (O. Buben, J. Buben, L. Maxa)
čt 21.3.OK ve volejbale (vybraní žáci)
Hra na Hrad – prohlídka Pražského hradu (7.AB)
Bruslení (5.B)
14.15 – 15.15 Matematický klokan
pá 22.3.VIII. lesní výprava – projekt Les ve škole (S třída)
5. hodina – Přednáška k výročí okupace (5.A)

Týden 11.3. – 17.3.2019

(10.3.2019)
V rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol bude tento týden dodán salát z jablka a červené řepy.
po 11.3. – pá 15.3.7.00 – 7.55 Sběr papíru (vedle školní jídelny)
po 11.3.18.15 – 22.45 KMD – Studio Ypsilon (přihlášení žáci)
út 12.3.9.00 – 9.45 Keramika s Radkou (S třída)
9.00 – 10.50 Preventivní program na podporu spolupráce a kamarádství (3.C)
9.00 – 12.40 Bruslení (5.AC)
st 13.3.Plavecký výcvik (S třída)
8.05 – 10.50 Plavání (2.A)
so 16.3. – so 23.3.Lyžařský kurz v Alpách, Rakousko, Schladming – žáci 8. ročníku

Týden 4.3. – 8.3.2019

(3.3.2019)
V rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol bude tento týden dodáno pitíčko.
út 5.3.9.00 – 9.45 Keramika s Radkou (S třída)
9.00 – 10.50 Preventivní program na podporu spolupráce a kamarádství (3.C)
9.00 – 12.40 Bruslení (5.AC)
10.05 – 11.45 Příběhy našich sousedů – dílna: Jak natočit pamětníka (vybraní žáci)
st 6.3.8.05 – 10.50 Plavání (2.A)
čt 7.3.Cvičení v JojoGymu (S třída)

Týden 18.2. – 22.2.2019

(17.2.2019)
Ovocem do škol tohoto týdne je jablko, mléčným výrobkem BIO jogurt.
po 18.2.8.05 – 12.40  Muzeum smyslů (3.A)
út 19.2.8.05 – 8.50 Třídnická hodina (6.A – 9.C)
9.00 – 10.50 Preventivní program na podporu spolupráce a kamarádství (3.C)
10.05 – 11.45 Příběhy našich sousedů – dílna: Jak natočit pamětníka (vybraní žáci)
st 20.2.Plavání (S třída), 8.05 – 10.50 (2.A)
8.00 – 14.00 OK Olympiády v AJ (J. Barinka, A. Hrušková, J. Kartous, K. Zbožínková)
8.00 – 14.00 OK Zeměpisné olympiády – Hostivice (J. Buben, O. Buben, H. Lebeda, L. Maxa)

Týden 11.2. – 15.2.2019

(10.2.2019)
po 11.2.Kanceláře prezidenta republiky – exkurze (4.A)
út 12.2.Bubny pro vás (1.ABC + 2.A 9.00 – 10.50, 2.BC + 3.AB 10.05 – 11.45, 3.C + 4.ABC 11.00 – 12.40)
12.50 – 13.35 SCIO testy (7.A)
st 13.29.00 – 09.45 SCIO testy (7.B)
pá 15.2.Sedmá lesní výprava (S třída)
Zdraví a strava – přednáška (8.A 11.55 – 12.40, 8.BC 12.50 – 13.35)
17.30 – 19.00 Kyberšikana a sociální sítě – seminář pro rodiče (budova školy v ul. 5. května 40, učebna C, suterén)