Plán akcí

Týden 18.2. – 22.2.2019

(17.2.2019)
Ovocem do škol tohoto týdne je jablko, mléčným výrobkem BIO jogurt.
po 18.2.8.05 – 12.40  Muzeum smyslů (3.A)
út 19.2.8.05 – 8.50 Třídnická hodina (6.A – 9.C)
9.00 – 10.50 Preventivní program na podporu spolupráce a kamarádství (3.C)
10.05 – 11.45 Příběhy našich sousedů – dílna: Jak natočit pamětníka (vybraní žáci)
st 20.2.Plavání (S třída), 8.05 – 10.50 (2.A)
8.00 – 14.00 OK Olympiády v AJ (J. Barinka, A. Hrušková, J. Kartous, K. Zbožínková)
8.00 – 14.00 OK Zeměpisné olympiády – Hostivice (J. Buben, O. Buben, H. Lebeda, L. Maxa)

Týden 11.2. – 15.2.2019

(10.2.2019)
po 11.2.Kanceláře prezidenta republiky – exkurze (4.A)
út 12.2.Bubny pro vás (1.ABC + 2.A 9.00 – 10.50, 2.BC + 3.AB 10.05 – 11.45, 3.C + 4.ABC 11.00 – 12.40)
12.50 – 13.35 SCIO testy (7.A)
st 13.29.00 – 09.45 SCIO testy (7.B)
pá 15.2.Sedmá lesní výprava (S třída)
Zdraví a strava – přednáška (8.A 11.55 – 12.40, 8.BC 12.50 – 13.35)
17.30 – 19.00 Kyberšikana a sociální sítě – seminář pro rodiče (budova školy v ul. 5. května 40, učebna C, suterén)

Týden 4.2. – 9.2.2019

(2.2.2019)
V rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol bude tento týden dodán džusík 100% jablko.
po 4.2. – so 9.2.Lyžařský kurz v Alpách (žáci 9. ročníku)
po 4.2.13.30 – 15.30 Zimní dílničky s rodiči (1. a 6. odd. ŠD)
út 5.2.8.05 – 11.45 Les v zimě – prvouková vycházka (1.B)
st 6.2.OK Soutěže v německém jazyce (A. Bednářová, A. Lejčková, T. Přesličková, J. Žmola)
14.00 – 15.30 Zimní dílničky s rodiči (2. a 7. odd. ŠD)
čt 7.2.
Cvičení v JojoGymu (S třída)
pá 8.2.Přednáška o penězích (8.AC 11.00 – 11.45, 8.B 11.55 – 12.40)
so 9.2.Lyžařský kurz v Alpách (žáci 9. ročníku)

Týden 28.1. – 1.2.2019

(25.1.2019)
Ovocem do škol tohoto týdne je pomeranč.
po 28.1. – so 2.2.Lyžařský kurz v Alpách (žáci 7. ročníku)
út 29.1.8.05 – 11.45 OK Olympiády v ČJ (Jáchym Kartous, Jan Klimeš)
OK v házené v Černošicích (žáci 8. a 9. ročníku)
st 30.1.Plavání (S třída)
OK matematické olympiády (žáci 5. ročníku)
8.05 – 13.35 Národní divadlo – exkurze (6.AB)
Divadelní představení v AJ (5.ABC: 8.05 – 9.05, 4.ABC: 10.00 – 10.50, 3.ABC: 11.00 – 11.50)
čt 31.1.10.05 – 10.50 Třídnické hodiny (6. – 9. ročník)
Divadelní představení v AJ (6.AB: 8.05 – 9.05, 8.ABC: 11.00 – 12.00, 9.ABC: 12.15 – 13.15)
pá 1.2.POLOLETNÍ PRÁZDNINY
so 2.2. – so 9.2.Lyžařský kurz v Alpách (žáci 9. ročníku)

Týden 21.1. – 27.1.2019

(19.1.2019)
V rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol bude tento týden dodán džusík 100% jablko a proběhne ochutnávka exotického a prémiového ovoce a zeleniny.
po 21.1.OK Olympiády v ČJ (Jáchym Kartous, Jan Klimeš)
út 22.1.9.45 – 10.15 Organizační jednání k lyžařskému výcviku (žáci 9. ročníku)
st 23.1.14.15 – 15.30 ŠK Zeměpisné olympiády
čt 24.1.Pedagogická rada
pá 25.1.Šestá lesní výprava (S třída)
so 26.1. – so 2.2.
Lyžařský kurz v Alpách (žáci 7. ročníku)

Týden 14.1. – 18.1.2019

(11.1.2019)
po 14.1.Beseda se Zdeňkem Piškulou (1.ABC, 2.ABC 9.00 – 10.45, 3.ABC, 4.ABC 11.00 – 12.45)
9.45 – 10.05 Vyhlášení výsledků ŠK Soutěže v německém jazyce
út 15.1.9.45 – 10.15 Organizační jednání k lyžařskému výcviku (žáci 7. ročníku)
čt 17.1.Cvičení v JojoGymu (S třída)
Dějepisná olympiáda – okresní kolo Jílové (Jáchym Buben 6.A, Jáchym Kartous 9.B, Anna Hrušková 9.C)
14.15 – 16.15 Olympiáda Aj – ústní část

Týden 7.1. – 11.1.2019

(6.1.2019)
po 7.1.Feel&Grow (zájemci z 8. a 9. tříd)
út 8.1.14.15 – 15.15 Školní kolo Soutěže v německém jazyce (zájemci ze 7., 8. a 9. tříd)
st 9.1.Plavání (S třída)
čt 10.1.14.15 Školní kolo Soutěže v německém jazyce – ústní část

Týden 17.12. – 21.12.2018

(16.12.2018)
Ovocem do škol tohoto týdne je mandarinka.
po 17.12.8.05 – 11.45 Bruslení (4.A)
17.00 – 22.45 Divadelní představení The Loser(s) – pro členy KMD
út 18.12.Pátá lesní výprava S třídy
8.05 – 16.15 Cukrovar Dobrovice – exkurze (5.AC)
st 19.12.Plavání (S třída)
14.00 – 16.00 Vánoční dílnička s rodiči (3. odd. ŠD a Školní klub)
čt 20.12.8.05 – 9.45 Šikana – seminář prevence patologických jevů (7.A)
8.05 – 9.45 Beseda s absolventy (9.ABC)
10.05 – 10.50 Vánoční zpívání (1. – 4. třídy + S třída)
10.05 – 11.45 – Nebezpečí v kyberprostoru – seminář prevence patologických jevů (5.C)
pá 21.12.Návštěva muzea betlémů, hrad Karlštejn (4.A)
Bubny pro vás (6.AB, 7.AB 10.05 – 10.50, 8.BC, 9.ABC 11.00 – 11.45, 5.ABC, 8.A 11.55 – 12.40)
Třídnické hodiny (9.ABC 11.00 – 11.45, 6.AB, 7.AB, 8.BC 11.55 – 13.35)

Týden 10.12. – 15.12.2018

(7.12.2018)
po 10.12.8.05 – 11.45 Čtvero ročních období – představení TJ Kraso Beroun (3.AC, 4.B)
Beseda s Eliškou Podzimkovou (7.AB 8.05 – 8.50, 5.ABC 10.05 – 10.50)
út 11.12.8.05 – 13.35 Planetárium Praha (5.ABC)
st 12.12.7.00 – 07.45 Olympiáda v AJ (vybraní žáci 6. – 9. roč.)
10.05 – 11.45 Divadlo Víti Marčíka (2.ABC)
13.45 – 15.00 Vánoční program Divadla z Bedny (děti ze ŠD)
čt 13.12.Cvičení v JojoGymu (S třída)
14.30 – 15.15 Olympiáda v AJ (vybraní žáci 6. – 9. roč.)
pá 14.12.
8.05 – 11.45 Zima – pozorování přírody (1.B)
8.05 – 11.45 Zimní vycházka (1.C)
Fyzikální soutěž O klobouk kouzelníka Pokustóna
so 15.12.12.00 – 17.00 Dětský vánoční jarmark