Plán akcí

Týden 23.4. – 27.4.2018

(22.4.2018)
V rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol dodá tento týden společnost Bovýs džusík.
po 23.4.Exkurze – savci, ZOO Praha (7.ABC)
8.30 – 9.30 Dopravní výchova 2. třídy – beseda
út 24.4.
13:45 – 15:00 Ježibabí den (společná akce všech oddělení ŠD)
st 25.4.Projekt Rozumíme penězům – kupujeme auto (8.B)
čt 26.4.20.00 – 21.00 Dětské představení (5.AB, 6.AB) z cyklu Zapomenuté tradice (5. května 40 – školní dvůr)
pá 27.4.Křížem krážem naším krajem – přehlídka prezentací ve Všenorech (Martina Kolaříková, Nicole Ther)

Týden 16.4. – 20.4.2018

(15.4.2018)
Ovocem do škol tohoto týdne je pomeranč.
po – páSBĚR PAPÍRU
po 16.4.Výchovný koncert – Filmová a muzikálová hudba (1. hod. – 1.ABC, 2. hod. – 2.ABC, 3. hod. – 3.ABC, 4. hod. – 4.ABC)
Přijímací zkoušky na střední školy (žáci 9. roč.), ostatní se učí dle rozvrhu 9.A
út 17.4.
Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia (žáci 5. a 7. roč.)
8.05 – 12.40 OK Matematické olympiády (Ondřej Buben, Matylda Valtrová)
13.30 – 15.30 Dílničky s rodiči (2. a 7. odd. ŠD)
od 17.00 Třídní schůzky (konzultace) – 4.AC – 9.B
st 18.4.Projekt Rozumíme penězům – kupujeme auto (8.A)
9:45 – 10:00 Vyhodnocení matematických soutěží
17.00 Třídní schůzky 1.A – 3.C + 4.B
čt 19.4.8:30 – 09:30 Cvičení v Jojogymu (S třída)
17:00 – 22:30 Divadelní představení v divadle Drak

Týden 9.4. – 14.4.2018

(8.4.2018)
Ovocem do škol tohoto týdne je jablko.
po – páPROBÍHÁ PÍSEMNÉ ČTVRTLETNÍ HODNOCENÍ ŽÁKŮ
po 9.4.9.00 – 11.45 Mezinárodní testování PISA (žáků z 9.tříd narozených v roce 2002)
út 10.4.14.00 – 19.00 Zápis do 1. ročníku
čt 12.4.Vybíjená – Preventan Cup (Mníšek pod Brdy – vybraní žáci 4. a 5. tříd)
10.05 – 10.50 Třídnická hodina (5.B – 9.B)
14.30 Pedagogická rada
Přijímací zkoušky na střední školy (žáci 9. roč.), ostatní se učí dle rozvrhu 9.B
pá 13.4.
Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia (žáci 5. a 7. roč.)
Mezinárodní testování PISA (náhradní termín)
so 14.4.od 13.00 Dobřichovická míle 

Týden 2.4. – 6.4.2018

(1.4.2018)
V rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol dodá tento týden společnost Bovýs džusík.
po 2.4.VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ
út 3.4.Návštěva předškoláků MŠ Lety v prvních třídách
st 4.4.Projekt Cvičím s radostí – plavání (S třída) + 2. setkání v rámci odborné spolupráce s rodiči
8:05 – 08:50 Přednáška: Dospívám – život plný změn (6.AB dívky)
9:00 – 09:45 Přednáška: Na startu mužnosti (6.AB chlapci)
čt 5.4.Návštěva předškoláků MŠ Lety v prvních třídách
14:15 – 15:15 Školní kolo Pythagoriády

Týden 26.3. – 30.3.2018

(25.3.2018)
Ovocem do škol tohoto týdne je pomeranč.
po 26.3.8.05 – 12.40 LEONARDIUM – interaktivní výstava (4.B)
11.55 – 12.40 Třídnická hodina (5.B – 9.B)
út 27.3.13.30 – 15.30 Velikonoční dílničky s rodiči – 4. a 5. odd. ŠD
st 28.3.8.05 – 12.40 Divadlo (3.BC)
8.05 – 13.35 Zimní olympiáda školní mládeže – Černošice (vybraní žáci)
8.05 – 16.15 KK zeměpisné olympiády – Benešov (O. Buben, L. Maxa)
14.00 – 16.00 Velikonoční dílničky – 1. a 6. odd. ŠD
čt 29.3. VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY
pá 30.3.Velký pátek – STÁTNÍ SVÁTEK

Týden 19. – 24.3.2018

(18.3.2018)
Ovocem do škol tohoto týdne je mandarinka.
po 19.3.8.00 – 10.30 Plavání (3.C)
st 21.3.09:45 – 12:00 Plavání 3.A
8.05 – 12.40 Finanční gramotnost (4.B)
čt 22.3.
8.05 – 12.40 Finanční gramotnost (4.B)
Sedmá lesní výprava (S třída)
pá 23.3.Plavání (3.B)
pá 23.3. + so 24.3.Noc s Andersenem 

Týden 12.3. – 17.3.2018

(11.3.2018)
V rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol dodá tento týden společnost Bovýs džusík.
so 10.3. – so 17.3.Lyžařský kurz v Alpách (žáci 7.AC)
po 12.3.8.00 – 10.30 Plavání (3.C)
út 13.3.13.30 – 16.00 Pečení perníků – Školní klub
st 14.3.Plavání 3.A
8.05 – 12.40 Finanční gramotnost (4.C)
čt 15.3.
8.05 – 12.40 Finanční gramotnost (4.C)
8.30 – 9.30 Cvičení v JojoGymu (S třída)
pá 16.3.Plavání (3.B)
14.15 – 15.15 Klokan – matematická soutěž (zájemci 6. – 9. tříd)

Týden 5.3. – 11.3.2018

(4.3.2018)
Ovocem do škol tohoto týdne je mandarinka.
po 5.3.8.00 – 10.30 Plavání (3.C)
10.05 – 10.50 Školní parlament
út 6.3.10.05 – 11.45 Preventivní program (5.B)
st 7.3.Plavání (S třída, 3.A: 9:45 – 12:00)
8.05 – 12.40 Finanční gramotnost (4.A)
čt 8.3.
8.05 – 12.40 Finanční gramotnost (4.A)
17:45 – 22:30 Divadelní představení (vybraní žáci 7. a 8. tříd)
pá 9.3.Plavání (3.B)
so 10.3. so 17.3.Lyžařský kurz v Alpách (žáci 7.AC)

Týden 26.2. – 2.3.2018

(25.2.2018)
V rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol dodá tento týden společnost Bovýs pitíčko Bovýsek.
po 26.2.8.00 – 10.30 Plavání (3.C)
9.00 – 9.45 Třídnická hodina (5.B – 9.B)
út 27.2.10.05 – 11.45 Preventivní program (5.B)
OK Zeměpisné olympiády (Hostivice) – postupující žáci
st 28.2.9:45 – 12:00 Plavání (3.A)
8.05 – 13.25 Projekt Rozumíme penězům (8.C)
14.00 – 15.00 Karneval ŠD v Aule
čt 1.3.Exkurze NaFilm (5.B)
pá 2.3.Plavání (3.B)