Plán akcí

Týden 24.6. – 28.6.2019

(22.6.2019)
po – čtI. stupeň – třídnické činnosti (8.05 – 11.45), II. stupeň (8.05 – 12.40)
po 24.6.Výběr učebnic (II. st.)
út 25.6.Branný den (II. st.)
st 26.6.Rozdávání učebnic (II. st.)
čt  27.6.Sportovní den (II. st.)
pá 28.6.8.05 – 8.50 Slavnostní zakončení školního roku

Týden 10.6. – 14.6.2019

(9.6.2019)
Ovocem do škol tohoto týdne je jablko.
po 10.6.Villieu Loyes Mollon – návštěva partnerské obce ve Francii (zájemci z řad francouzštinářů)
Dopravní výchova – školení (4.A 8.05 – 09.45, 4.B 10.05 – 11.45)
út 11.6.Celodenní výlet (5.C)
9.00 – 10.50 Návštěva Státního okresního archivu Praha – západ (5.A)
14.00 – 14.45 Bublinková show a aule (pro děti ze ŠD)
st 12.6.14.30 – 16.15 Pedagogická rada
čt 13.6.Výlet do Berouna na medvědy (4. a 5. odd. ŠD)
17.00 Absolventská slavnost (Kino Řevnice)

Týden 3.6. – 7.6.2019

(1.6.2019)
Ovocem do škol tohoto týdne je meruňka.
po 3.6.13.45 – 15.20 Historie a současnost – (vyučování venku – piknik) 6.B
17.30 – 23.00 Kytice ND (členové KMD)
st 5.6.8.05 – 11.45 Leporelo – interaktivní výstava v Malosranské besedě
8.05 – 13.35 SÚRAO – návštěva informačního centra úložiště jaderného odpadu (9.BC)
14.00 Přednáška o Irsku v anglickém jazyce (určeno všem žákům školy)
čt 6.6. – po 10.6.Villieu Loyes Mollon – návštěva partnerské obce ve Francii (zájemci z řad francouzštinářů)
Cvičení v jojoGymu (S třída)
8.05 – 13.35 SÚRAO – návštěva informačního centra úložiště jaderného odpadu a Neviditelná výstava (9.A)
pá 7.6.8.05 – 11.45 Příroda – Pozorování proměn přírody v jednotlivých ročních obdobích – prvouková vycházka (1.BC)

Týden 27.5. – 31.5.2019

(25.5.2019)
V rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol bude tento týden dodán džusík.
po 27.5.8.05 – 13.35 Výhodné nakupování – projekt Zodpovědně s penězi (9.B)
10.00 – 11.00 Dobřichovické hudební jaro (1. – 4. třídy)
13.30 – 15.30 Jarní dílničky s rodiči (1. a 6. odd. ŠD)
út 28.5.Náštěva Malé pevnosti – Terezín (9.A)
8.05 – 12.40 OK Pythagoriády (postupující žáci)
Závislostní chování, netolismus, pornografie – seminář prevence patologických jevů (8.B 8.05 – 9.45, 8.A 10.05 – 11.45, 8.C 11.55 – 13.35)
14.00 – 16.00 Jarní dílničky s rodiči (3. odd. ŠD a ŠK)
čt 30.5.8.05 – 11.45 Pohádka o Robinsonovi – divadelní představení (1.ABC)
od 11.55 Příběhy našich sousedů – závěrečné prezentace žáků v Club Kino Černošice
pá 31.5.Dopravní výchova – přednáška (5.B 8.05 – 9.45, 5.A 10.05 – 11.45)
Projektové dopoledne DEN DĚTÍ – bubnování + beseda s Eliškou Pozimkovou (1. – 4. třídy)
13.30 – 15.30 Poznávací vycházka po Dobřichovicích (1. a 6. odd. ŠD)

Týden 20.5. – 25.5.2019

(18.5.2019)
Ovocem do škol tohoto týdne je meruňka.
po 20.5.Focení tříd (budova v ulici 5. května)
út 21.5.Chodíme s asistencí – exkurze  (vybraní žáci 5. tříd)
Focení tříd (budova v ulici Raisova)
KK Pohár rozhlasu (postupující starší žákyně)
Náštěva Malé pevnosti – Terezín (9.BC)
13.30 – 16.00 Jarní dílničky s rodiči (4. a 5. oddělení)
st 22.5.10.05 – 11.05 Nanotechnologie, využití boru a periodická soustava prvků – přednáška našeho absolventa Jana Tachezyho (8.ABC)
čt 23.5.O nemoci AIDS a vztazích – seminář prevence patologických jevů (9.A 8.05 – 9.45, 9.B 10.05 – 11.45, 9.C 11.55 – 13.35)
pá 24.5.X. lesní výprava S třídy
8.05 – 8.50 Třídnické hodiny (6.A – 9.C)
Dopravní výchova – přednáška (5.C 8.05 – 9.45, 4.C 10.05 – 11.45)
pá 24.5. – so 25.5.Helpíkův pohár – celostátní kolo – Velké Losiny (Kamarád Martin, Kopřivová Tereza, Květoňová Kristýna, Železná Jana)

Týden 13.5. – 17.5.2019

(12.5.2019)
V rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol bude tento týden dodán džusík 100% jablko.
po 13.5.9.00 – 10.30 Dobřichovické hudební jaro (I. stupeň)
út 14.5.Pohár rozhlasu – atletika (vybraní žáci 8. a 9. tříd)
Památník Karla Čapka – exkurze (9.A)
Ornita – beseda (1.ABC 8.05 – 9.45, 2.ABC 9.00 – 10.50, 3.ABC 10.05 – 11.45, 4.ABC 11.00 – 12.40)
14.00 – 15.00 Autorské čtení v knihovně (ŠD a ŠK)
st 15.5.8.05 – 10.50 Testování TIMSS (4.A)
Plavání (S třída)
2. ročník pokusu o rekord ve hře 3iQ (pro děti i rodiče)
čt 16.5.8.05 – 10.50 Testování TIMSS (4.B)
Památník Karla Čapka – exkurze (9.BC)

Týden 6.5. – 11.5.2019

(5.5.2019)
Svačinkou tohoto týdne bude BIO jogurt a jablko.
po 6.5. so 11.5.YORK – zahraniční zájezd pro přihlášené zájemce
út 7.5.KK Helpíka – Černošice Mokropsy (postupující žáci)
14.00 – 14.30 Exkurze na obecní úřad (4., 5. odd. ŠD)
st 8.5.STÁTNÍ SVÁTEK – Den osvobození od fašismu
čt 9.5.Cvičení v Jojo Gymu (S třída)
8:05 – 14:30 Pohár Rozhlasu (vybraní žáci 6. a 7. tříd)

Týden 29.4. – 5.5.2019

(26.4.2019)
Tento týden dorazí svačinka v sestavě: mléko + čerstvý sýr + pomeranč
po 29.4.Příběhy našich sousedů – dílna v Českém rozhlase
8.05 – 10.50 Bezobalu – beseda s paní Kořínkovou (4.B)
út 30.4.Divadlo 60. léta – Werichova vila (9.A)
Hra na Hrad – exkurze (2. část projektu 7.AB)
st 1.5.STÁTNÍ SVÁTEK – Svátek práce
čt 2.5.Příběhy našich sousedů – dílna v Českém rozhlase
8.05 – 12.40 Bezobalu – dokončení projektu v prodejně v Berouně (4.B)
ne 5.5.  so 11.5.YORK – zahraniční zájezd pro přihlášené zájemce