Vážení rodiče, milí žáci,

i letos vás zveme na tradiční trhy, které se budou konat v sobotu 15. prosince od 12 hod. v dobřichovickém zámku. Připravili jsme pro vás prodej našich výrobků, občerstvení a novinkou bude dílnička pro děti. Vybrané peníze věnujeme na charitativní účely. Více zde.

Prosíme vás o pomoc s občerstvením.

Velký úspěch má vždy prodej koláčů, buchet a slaného pečiva. Prosíme tedy, abyste nerozkrájené pečivo na podepsaném plechu (jméno, třída) donesli buď v pátek do školy, nebo v sobotu přímo na trhy.

Moc děkujeme.

Lenka Košťálová