Vážení rodiče,

už vidím světlo na konci tunelu. Po nástupu 1. a 2. ročníku do školy se od pondělí 30. 11. může zúčastnit výuky ve škole i většina ostatních dětí. Nastoupí tedy již všechny děti 1. a 5. ročníku a 9. ročník. Tyto děti budou pokračovat ve vzdělávání pouze prezenční formou (jen ve škole). Ostatní ročníky (6. – 8.) se budou dle vládního rozhodnutí ve výuce prezenční a distanční formou po týdnu střídat.

Od pondělí 30. 11. nastoupí první skupina a to 7. a, 7. b a celý osmý ročník a od 7. 12. druhá skupina a to 7. c a celý šestý ročník.

Jsme velmi rádi, že budou děti opět ve škole, i když budou platit veškerá vládní omezení (viz Informace k provozu škol od 30. 11., které jsou zveřejněné na našich webových stránkách). Děti se budou učit dle platných rozvrhů pro běžnou výuku. Obědy budou automaticky přihlášeny a školní družina bude v normálním režimu, školní klub bude zatím uzavřen. Běžná výuka pro všechny třídy pak nastane, až bude PES na druhém stupni.

Moc si přejeme, aby se vše co nejrychleji vrátilo do normálních kolejí, což také záleží na nás všech.

Chtěl bych vám všem rodičům poděkovat za práci, kterou doma s dětmi děláte. Je nám jasné, že to není nic jednoduchého, ale věřte, že takto vaše vynaložená energie a čas budou dobře zúročeny. Učitelé se na vaše děti moc těší, protože jim chybí a současně výuku ve škole nic nenahradí.

Přeji vám všem pohodu, klid a zdraví v nadcházejícím adventu.

B. Stejskal